بوم نشینبوم نشین

با قوانین و مقررات بوم نشین موافق هستم

در حال حاضر عضو هستید؟

بوم نشینبوم نشین
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور چابهار

  • تور چابهار
  • تور چابهار

آنچه از تور چابهار تجربه می کنید

توصیه می‌کنم سفر به چابهار در نوروز ۹۹ را از دست ندهید. گواه این موضوع هم علاوه ‌بر آب‌وهوای بی‌نظیر چابهار در نوروز و جاذبه‌های گردشگری فراتر از باور آن، برنامه‌ها و سیاست‌های گردشگری ویژه‌ایست که توسط فرمانداری ویژه منطقه آزاد چابهار در سال‌های اخیر و در جهت ارزان‌سازی سفر به بهشت چابهار و شناساندن بهتر آن در حال اجراست. زیرا چابهار یکی از دورترین مناطق گردشگری نسبت به مرکز کشور است و تور چابهار را در زمره تورهای لوکس قرار داده است. خوشبختانه این سیاست‌ها موفق بوده و همه ساله بر متقاضیان تور چابهار، خصوصا تورهای نوروزی چابهار افزوده می‌شود. اما مهمترین دلیل برای افزایش تقاضای سفر به چابهار، شناخت بیش‌تر این بندر در سال‌های اخیر است. شما فقط باید به چابهار بروید تا دنیا را در یک قاب و یک سفر بنگرید. از دریای پهناور و ساحل آرام گرفته تا موزه و قلعه و مساجد تاریخی، کوه‌های عجیب مینیاتوری یا تالاب عجیب و صورتی لیپار، از آتشفشانی که نامش گِل‌فشان است چون به‌جای آتش گل می‌افشاند تا ملاقات گاندو در خانه خودش.

جاذبه ها

طبمعابد بان میسیتی

چشم انداز روستا و مسجد جامع تیس

ساحل صخره‌ای دریا بزرگ

برکه تمساح پوزه کوتاه ( گاندو )

قلعه‌‌ی پرتغالی ‌ها

تپه گل فشان

قایق سواری در بندر تنگ

تالاب صورتی لیپار

چشم انداز کوههای مریخی

چشم انداز خلیج بریس

چشم انداز جزیره‌ی شیطان

خدمات تور بلوچستان سرزمین کویر و دریا

رفت و برگشت با هواپیما، اقامت در اقامتگاه های بوم گردی به همراه صبحانه، همراهی راهنمای تور از ابتدا تا انتهای تور، بیمه مسافرتی، پرداخت ورودیه اماکن مورد بازدید و…، پذیرایی بین روز چای،نسکافه،آب معدنی،میوه

سوغاتی های تور بلوچستان سرزمین کویر و دریا

قالی و گلیم دستباف، نمد، زیورآلات سنتی بلوچی، ماهی و میگو، شیرینی لندو، محصولات سوزن دوزی و سکه دوزی شده، سفال و… نیز از جمله صنایع دستی و سوغات این استان به حساب می آیند. امیدواریم که راهنمای سفر به چابهار برایتان مفید واقع شود.

لوازم ضروری سفر:

داروی شخصی

مدارک شناسایی

دفترچه بیمه

لوازم بهداشتی

کفش مناسب پیاده روی
دوربین عکاسی
عینک آفتابی
لباس مناسب سفر
کوله یک روزه
کرم ضدآفتاب
کارت ملی برای مجردها
شناسنامه برای متاهلین