این دهکده تفریحی ، در کنار شهر چادگان ( استان اصفهان ) و مشرف به دریاچه سد زاینده رود بوده و فاصله آن تا اصفهان ۱۲۰ کیلومتر ( حدود ۱ونیم ساعت ) می باشد.

.

 

 

این دهکده زیبا ۲۱۶۰ متر از سطح دریا ارتفاع داشته و با آب و هوای خنک کوهستانی ، حدود ۶ درجه خنک تر از اصفهان و در تابستان ، گردشگران بسیاری را به خود جذب میکند.همراه بوم نشین باشید تا بیشتر با این منطقه آشنا شوید..
دریاچه سد زاینده رود که تا ۵۴ کیلومتر مربع وسعت دارد و بزرگترین دریاچه منطقه به حساب می آید ، به جاذبه های گردشگری این دهکده افزوده است.
.

تجربه آرامش

.

آرامش یک استراحتگاه ییلاقی ، با امکانات کامل تفریحی و رفاهی ، محیطی خانوادگی و امنیت بالا ، از نخستین ویژگیهایی است که دهکده تفریحی زاینده را متمایز کرده است.

.

 

 

ویلاهای سد زاینده رود (آب منطقه ای)

.

دسترسی به ویلاهای سد زاینده رود از اصفهان و از  طریق جاده چادگان اماکان پذیر است  تقریبا حدود ۵ کیلومتری شهر چادگان  به سراهی می رسیم که سمت چپ به طرف تاج سد زاینده رود حرکت می کنیم  .
پایین سد زاینده رود و در حاشیه رود خانه ورودی و حفاظت ویلاهای سد زاینده رود مشخص می باشد .
این ویلاها قبلا خانه های پرسنل  سازمان آب منطقه ای بوده که با تغییر کاربری به صورت ویلاهای لوکس و مجهز که ظرفیت هر ویلا ۱۲ نفر می باشد . جهت رفاه حال پرسنل و اعضای شرکت تعاونی آب منطقه ای و عموم مردم  آماده می باشد .
ویلاهای چادگان  قبل از سد زاینده رود و در کنار دریاچه چادگان واقع شده و ویلاهای سد زاینده رود  بعد از سد زاینده رود و در حاشیه رودخانه  با محیطی کاملا سر سبز و آرام  آماده پذیرش  مسافر می باشد .